خانه / ساعت دیواری برنز / گران نخرید! لیست قیمت ساعت دیواری برنز در سال ۹۸
قیمت ساعت دیواری برنز
قیمت ساعت دیواری برنز

گران نخرید! لیست قیمت ساعت دیواری برنز در سال ۹۸

قیمت ساعت دیواری برنز مانند هرکدام از سایر محصولات برنزی و برنجی به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما در این پست به برسی این عوامل میپردازیم و به شما قیمت روز این محصولات را اعلام میکنیم.

چه عواملی بر قیمت ساعت دیواری برنز تاثیرگذار است؟

ساعت دیواری محصولی حساس نیست اما قیمت آن هست. عوامل متععدی در درون ایران و خارج از کشور بر آن تاثیر می گذارند. اما میتوان این ۳ مورد را عاملان اصلی دانست:

  1. قیمت جهانی فلز برنز و برنج
  2. میزان ظرافت تولید و برش کاری قطعات فلزی بکار رفته در ساعت
  3. هزینه کارگاه، حمل و نقل و سایر هزینه های تولید

که از این موارد قیمت فلز بیشترین تاثیر را دارد. به صور کلی وزن ساعت دیواری برنز قیمت آن را جا به جا میکند. اما نمیتوان وزن خالص برنز را معیاری برای تعیین قیمت دانست؛ زیرا برای تولید ساعت برنز تقریبا ۵۰% وزن آن هدر میرود و ضایعات است. همچنین شیشه جلوی صفحه ساعت و خود صفحه آن نیز قیمت مجزایی دارد.

قیمت ساعت دیواری برنز
ستاره هشت پر

بهترین قیمت ساعت دیواری برنز را چه کسی ارائه میدهد؟

برای خرید هر محصولی بهترین محصول را کسی که کمترین فاصله را تا تولید کننده دارد ارائه میدهد. هرچقدر واسطه های محصول کمتر شوند محصول نهایی به قیمت اصلی آن نزدیک تر میشود.

بهترین حالت برای خرید یک محصول خرید بدون واسطه آن از خود تولید کننده است. در این صورت هیچ کس بجز خود دست اندرکاران اصلی تولید محصول سود اضافه روی محصول نمیگیرند. و قیمت ساعت دیواری برنز در بهترین حالت میماند. شاید در قدیم خرید از تولید کننده کار سختی بود اما امروه با وجود اینترنت و فضای مجازی و توسعه زیرساخت های تجارت الکترونیک پیدا کردن خود تولید کننده محصول در اینترنت کار سختی نیست.

شما میتوانید برای مثال با تولید کننده ساعت دیواری تماس بگیرید. و لیست قیمت در کارخانه! را پیدا کنید. و همان جا سفارش بدهید و مطئن باشید که محصول را با قیمت عمده خرید کرده اید!!!

قیمت ساعت دیواری برنز
مرغ طوفان

قیمت روز تولیدی ساعت دیواری برنز چقدر است؟

همانطور که در بالا گفتیم قیمت ثابتی برای تمامی مدل های ساعت دیواری وجود ندارد. و هر مدل با دیگری از قیمت متفاوتی برخوردار است. اما باتوجه به قیمت لحظه فلز برنج و برنز و درنظر گرفتن ظرافت کاری های ساعت دیواری و موتور های ساعت و درنظر گرفتن متوسط هزینه های کارگاه میتوان گفت: قیمت ساعت دیواری برنزی و برنجی از ۴۵۰ هزارتومان تا ۷۰۰ هزارتومان متغیر است. و ساعت های ایستاده از ۱ تا ۲ میلیون تومان قیمت میخورند. لازم به تذکر است که این ها قیمت ساعت دیواری برنز هستند و اگر شما این محصولات را در بازار ببینید قیمت ها ۱۰۰-۲۰۰ هزار تومان از این ها بیشتر هستند.. بنابراین توصیه ما به شما این است که این محصول را از طریق سایت تولیدی ساعت دیواری برنز خریداری کنید.

قیمت ساعت دیواری برنز
سلطنتی نگین دار

نحوه خرید از تولیدی ساعت دیواری برنجی چگونه است؟

برای دریافت قیمت های دقیق مدل های مختلف ساعت دیواری در تولیدی ساعت دیواری برنزی ما میتوانید به فروشگاه ما یا صفحه اینستاگرام ساعت دیواری برنزه گروه تولید راسپینا مراجعه کنید. همچنین محصولات ما در کانال تلگرام ما نیز موجودند.

درصورتی که سوالات بیشتری دارید یا به مشاوره در ضمینه خرید ساعت دیواری برنز و برنج نیازمند هستید میتوانید با بخش مشاوره و فروش ما تماس بگیرید.

مطلب پیشنهادی

پخش ساعت دیواری برنز و ارسال به سراسر ایران!

پخش ساعت دیواری برنز و ارسال به سراسر ایران!

اگر شما به دنبال مرکز پخش ساعت دیواری برنز هستید و مایلید این محصول را …